Mūsu konditoreja jau vairāk kā piecpadsmit gadus specializējas augstas kvalitātes konditorejas izstrādājumu ražošanā. Izstrādājumu izgatavošanā izmantojam dabīgās izejvielas un produktus, kuras iepērkam no pašmaju uzņēmumiem un saimniecībām, tādējādi atbalstot Latvijas uzņēmumu, saimniecību un lauksaimnieku ekonomisko izaugsmi.
Paplašinoties uzņēmuma darbībai 2005. gadā, tika atklāta kafejnīca „GARDĒŽU NAMIŅŠ”, kurā piedāvājam Jums nobaudīt mūsu konditoru un pavāru, meistaru gatavotus garšīgus ēdienus, dzērienus un konditorejas izstrādājumus. Jau otro vasaru mūsu klientus priecē grill-namiņa piedāvātie, uz karstām oglēm pagatavotie ēdieni. No 2014. gada esam sākuši cept picas , kuru receptūra nāk no izcilām, senām itāļu recepšu grāmatām. 

 

Klājam galdus īpašiem dzīves notikumiem, vai tās būtu dzimšanas dienu svinības vai bērnu ballīte. Mūsu pateicīgi iekārtotās telpas ļaus izvēlēties Jums nepieciešamo risinājumu pasākuma norisei. Piedāvājumā mazā zāle (līdz 25 pers.) un lielā zāle (līdz 40 pers.). Visas telpas aprīkotas ar gaisa kondicionēšanas sistēmām. Jūsu ērtībai, blakus kafejnīcai ierīkota bezmaksas autostāvvieta, un bērnu rotaļlaukums. 

Kontakti

Jūrmalas iela 14 c, Pinķi , Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107

 

e-pasts: info@gardezunamins.lv